Гастроентерологія – Віп Мед

Залиште нам повідомлення


ДІАГНОСТИКА ТА ЛІКУВАННЯ ЗАХВОРЮВАНЬ ШКТ

Якщо Вас турбують болі в животі, періодичне відчуття важкості у верхніх відділах живота, печія, відрижка, нудота, гіркота і сухість у роті, проблеми з кишківником (нестійкі випорожнення, запори, метеоризм, відчуття дискомфорту в нижніх відділах живота), висококваліфіковані лікарімедичного центру «ВІП-мед» допоможуть Вам позбутися неприємних відчуттів і попередять розвиток небезпечних патологій.

Якщо Ви шукаєте сучасну діагностику і ефективне лікування таких поширених захворювань ШКТ як ГЕРХ (гастроезофагіальная рефлюксна хвороба), гастрит (хронічний або гострий), стравохід Барретта, СПК (синдром подразненого кишечника), хронічний холецистит, жовчо-кам`яна хвороба, хронічний панкреатит, хронічний гепатит, вірусні гепатити та інші, Вам слід звернутися до фахівців медичного центру «ВІП-мед».

Ряд захворювань шлунково-кишкового тракту можуть довгий час проходити в прихованій формі і не проявлятися симптомами. За допомогою сучасних методів обстеження та діагностики Вам проведуть всі необхідні процедури і, грунтуючись на Вашій історії хвороби, складуть індивідуальний курс лікування.

Лікар – гастроентеролог надає не тільки симптомну допомогу пацієнтам, які звернулися, а й проводить динамічне профілактичне спостереження, створюючи умови для поліпшення якості життя.