Старшинова Марія Феодосіївна – Віп Мед

Старшинова Марія Феодосіївна

лікар- кардіолог

Старшинова Марія Феодосіївна – лікар-кардіолог вищої категорії. Закінчила Чернівецький державний медичний інститут у 1973 році, з 1973 по 1974 рр. проходила інтернатуру за спеціальністю «Терапія» на базі КУ Новоселицької ЦРЛ.

З 1974 по 1986 рр. працювала лікарем – кардіологом спеціалізованої кардіологічної бригади швидкої медичної допомоги.

З 1986 по 2017 роки працювала в КМУ Чернівецький обласний кардіодиспансер, де займала посаду завідувача відділення «Гіпертонічної хвороби», було присвоєно Вищу кваліфікаційну категорію.

З 2017 року працює лікарем-кардіологом в медичному центрі «ВІП МЕД», де здійснює:

  • Первинну консультацію пацієнтів

  • Розбір загальних аналізів, ЕКГ, холтерівського моніторування, вимірювання артеріального тиску та ін.

  • Корекція лікування супутньої патології із суміжними спеціалістами

  • Ведення гіпертонічної хвороби, аритмій, постінфаркттних станів, серцевої недостатності, стенокардії, атеросклерозу та багато іншого.

За час лікарської діяльності була учасником міжнародних, обласних кардіологічних конгресів та конференцій, відвідувала з`їзди кардіологів, неодноразово була нагороджена обласними та державними преміями та подяками.

Пройшла курси нетрадиційної медицини та отримала диплом міжнародного зразка за спеціальністю «Гомеопатія. Гомотоксикологія».

Має великий та успішний досвід у лікуванні будь-якої кардіологічної патології, а також супутньої патології. У багаторічній практиці застосовує традиційні методи лікування, а також комплексні гомеопатичні препарати, перевагою яких є природне походження, відсутність токсичних та алергічних ускладнень, активізація природних захисних сил організму та виключно індивідуальний підбір препарату з урахуванням стану всіх органів та систем. Застосовує індивідуальний підхід до кожного випадку та користується великою довірою у пацієнтів.