Погодьтеся, що як би ми не хотіли, як би не берегли себе, але так чи інакше захворювання нерідко дають про себе знати. Стреси, перевтоми, напруга на роботі позначаються на здоров’ї, і людина так чи інакше переконується в необхідності звернення за допомогою до лікаря. При цьому, як відомо, медицина сама по собі розділяється на різні категорії і часто для того, щоб розібратися куди і до якого лікаря звертатися, потрібно витратити багато часу. Універсальним лікарем, що спеціалізується на різних категоріях медицини є лікар-терапевт.

Саме лікар-терапевт допоможе пацієнту при першому зверненні за медичною допомогою, проведе огляд і направить до вузького спеціаліста.

З якими симптомами потрібно звернутися до терапевта? Найчастіше допомога терапевта необхідна Вам при захворюваннях, пов’язаних з:

  • Серцево-судинною системою (гіпертонія, гіпотонія та ін.)
  • Шлунковим трактом (гастрит, гастродуоденіт і т.д.)
  • Опорно-руховим апаратом (ревматизм, радикуліт та ін.)
  • Органами видільної системи (нефрит, цистит і т.д.)
  • Дихальною системою (бронхіт, пневмонія та ін.)

При цьому, найчастіше лікар-терапевт стикається з такими захворюваннями як грип, нежить, респіраторні захворювання і загальне нездужання. Кваліфікований терапевт завжди встановлює анамнез на підставі скарг і симптомів пацієнта, а також визначає точний діагноз керуючись результатами лабораторних аналізів, діагностичних досліджень (УЗД, рентген, ЕКГ, холтер-моніторинг та ін.) і первинних оглядів вузьких фахівців. Після визначення точного діагнозу, лікар-терапевт часто направляє пацієнта на лікування до лікаря, який спеціалізується на тому чи іншому виді захворювання, але це тільки в разі, якщо індивідуальні особливості протікання того чи іншого захворювання конкретного пацієнта цього вимагають.

В наш час, нерідко, в поліклініках дуже важко знайти терапевта, який приділить Вам достатньо уваги. Нескінченні черги, зайві нерви і переживання – все це може погіршити захворювання або розлади. Терапевт медичного центру «ВІП МЕД» за допомогою новітнього обладнання та професійної консультації – поставить пацієнту точний діагноз і при необхідності направить до профільного фахівця. Індивідуальний підхід до кожного пацієнта є ключовим фактором успіху в лікуванні, тому звернення за допомогою терапевта в медичний центр «ВІП МЕД» стане для Вас вірним кроком на шляху до оздоровлення!