Терапевт – Віп Мед

Залиште нам повідомлення


Погодьтеся, що як би ми не хотіли, як би не берегли себе, але так чи інакше захворювання нерідко дають про себе знати. Стреси, перевтоми, напруга на роботі позначаються на здоров’ї, і людина так чи інакше переконується в необхідності звернення за допомогою до лікаря. При цьому, як відомо, медицина сама по собі розділяється на різні категорії і часто для того, щоб розібратися куди і до якого лікаря звертатися, потрібно витратити багато часу. Універсальним лікарем, що спеціалізується на різних категоріях медицини є лікар-терапевт.

Саме лікар-терапевт допоможе пацієнту при першому зверненні за медичною допомогою, проведе огляд і направить до вузького спеціаліста.

З якими симптомами потрібно звернутися до терапевта? Найчастіше допомога терапевта необхідна Вам при захворюваннях, пов’язаних з:

  • Серцево-судинною системою (гіпертонія, гіпотонія та ін.)
  • Шлунковим трактом (гастрит, гастродуоденіт і т.д.)
  • Опорно-руховим апаратом (ревматизм, радикуліт та ін.)
  • Органами видільної системи (нефрит, цистит і т.д.)
  • Дихальною системою (бронхіт, пневмонія та ін.)

При цьому, найчастіше лікар-терапевт стикається з такими захворюваннями як грип, нежить, респіраторні захворювання і загальне нездужання. Кваліфікований терапевт завжди встановлює анамнез на підставі скарг і симптомів пацієнта, а також визначає точний діагноз керуючись результатами лабораторних аналізів, діагностичних досліджень (УЗД, рентген, ЕКГ, холтер-моніторинг та ін.) і первинних оглядів вузьких фахівців. Після визначення точного діагнозу, лікар-терапевт часто направляє пацієнта на лікування до лікаря, який спеціалізується на тому чи іншому виді захворювання, але це тільки в разі, якщо індивідуальні особливості протікання того чи іншого захворювання конкретного пацієнта цього вимагають.

В наш час, нерідко, в поліклініках дуже важко знайти терапевта, який приділить Вам достатньо уваги. Нескінченні черги, зайві нерви і переживання – все це може погіршити захворювання або розлади. Терапевт медичного центру «ВІП МЕД» за допомогою новітнього обладнання та професійної консультації – поставить пацієнту точний діагноз і при необхідності направить до профільного фахівця. Індивідуальний підхід до кожного пацієнта є ключовим фактором успіху в лікуванні, тому звернення за допомогою терапевта в медичний центр «ВІП МЕД» стане для Вас вірним кроком на шляху до оздоровлення!